תכנון, ייצור ובניית מבנים על בסיס מבני פלדה קלים

חברתנו עוסקת בתכנון, ייצור ובניית מבנים על בסיס מבני פלדה קלים (להלן LSTK).
הטכנולוגיה LSTK מאפשרת לבנות סוגים שונים של מבנים

  • בתים
  • מחסנים
  • מבני תעשייה
  • מלונות
  • משרדים
  • מרכזי קניות וכו.
מסגרות LSTK מורכבות מפרופילים מגולוונים (עובי 0.6-1.2 מ"מ). חומר גלם לפרופיל הוא פלדת בנייה מגולוונת (גלוון לפחות 275 גרם / מ"ר וחוזק תפוקה של 350 N / mm2). ניתן ייצור מסגרות גם מפלדה מגולוונת עם כיסוי פולימר.


הפרמטרים הגיאומטריים של הפרופילים המשמשים בבניית המסגרת (במ"מ):
הפרופיל מיוצר במכונות מודרניות. אנו משתמשים בתוכנה מיוחדת כדי ליצור מודל תלת ממדי של בניין (מבנה). זה לוקח בחשבון את כל העומסים הדרושים (רוח, שלג, משקל של חומרים).
יתרונות LSTK:
יכולת לבנות כל דבר בכל מקום!
הטכנולוגיה מתאימה ביותר לסגנון אדריכלי מודרני ולסטנדרטים טכניים.
LSTK משמש בשחזור מבנים (כולל מוחלשים) בבניית קירות פנימיים וחיצוניים, קירות נושאי עומס ולא נושאי עומס, רצפות, מערכות קירוי.
מסגרת LSTK בעלת יציבות סיסמית גבוהה ועומדת בעומסי רוח ושלג.
טכנולוגיית LSTC מאפשרת בניית אזורים עם פעילות סיסמית שלילית, אזורים עם שטח קשה, כמו גם במקומות בהם הרבה שלג נופל ורוחות חזקות נושבות.

קל!


משקל הבניין אינו עולה על 200 ק"ג. עבור 1 מ"ר (כולל חומרי גימור). זה מאפשר להפחית את עלויות החומר עבור יסודות, להשתמש ביסוד על ערמות בורג, לבנות מבנים בקרקעות שונות. המשקל הנמוך מאפשר לחסוך בציוד הרמה במהלך הבנייה.

נעים!

מחוונים חוסכי חום גבוהים מאפשרים להשתמש ב- LSTK לבנייה חסכונית גם בתנאי הצפון הרחוק. האפשרות להשתמש בבידוד שונה במסגרות מאפשרת להשיג ערכים גבוהים של מקדם ההתנגדות להעברת חום.

ידידותי לסביבה!


חומר שאינו דליק, אינו פולט חומרים רעילים ומזיקים.

בטוח ומאובטח!

התנגדות סיסמיות (יכולת לעמוד בעומסים של עד 9 בסולם ריכטר) ולעומסים דינאמיים אחרים. בייצור משמשים רק חומרים מגולוונים (פלדה, מסמרות, בורג, אגוז) - זה מפחית את הסיכון לקורוזיה.

מהר!

מסגרת מורכבת מהמפעל ומשקלם הקל מאפשר להפחית את זמן הבנייה ולעבוד בתנאי אילוץ ללא מכונה כבדה. המסגרת לא מתכווצת. ניתן ליצור את כל החורים הדרושים לתקשורת (חשמל, מים, ביוב) בקירות שבב התכנון.

אנו יכולים לספק את כל השירותים עבור הפרויקט שלך - עיצוב, ייצור, הרכבה ובנייה

Made on
Tilda